HOME
BOX

Created by
Gift Box Factory
Wyjątkowa propozycja
z produktami, które przydadzą się
w każdym domu!
SPRAWDŹ CO MOŻEMY
W NIM UMIEŚCIĆ!
- Palo Santo
- Kawa oraz Herbata
- Słodycze
- Miody i przetwory
- Kula do kąpieli
- Świeca w szkle
- Przyprawy
- Wino
- Personalizowana karta z życzeniami

ŚWIĘTA TO NASZA SPECJALNOŚĆ

W zasadzie od tego się wszystko zaczęło! 5 lat temu spakowaliśmy swoje pierwsze boxy na święta, a teraz realizacje możemy liczyć już w dziesiątkach tysięcy. Nasze zestawy na święta są absolutnie magiczne. Nie tylko wyglądają i cieszą oko, ale również pachną! Goździkami, anyżem i cynamonem. Staramy się dbać o każdy detal, który wprawi obdarowanego w absolutnie świąteczny klimat.

Nasza firma ma siedzibę w Polsce jednak zlecenia realizujemy na terenie całej Europy z naciskiem na: Niemcy, Austrię, Szwajcarię oraz Wielką Brytanię. Pracowaliśmy już m.in. dla firm takich jak: Amazon, Xiaomi, Fuji, Electrolux czy Mahle.

Z uwagi na koniec pandemii i oficjalne otwarcie eventów, w tym roku spodziewamy się wzmożonej ilości realizacji, dlatego sprzedaż rozpoczynamy już teraz. Polecamy nie czekać na ostatnią chwilę, bo nasz kalendarz zapełnia się bardzo szybko, a nasze moce przerobowe są ograniczone.

Jeśli więc planujesz już budżet na świąteczne prezenty to – mimo upału na dworzu – z przyjemnością wykonamy dla Ciebie najlepszą ofertę na personalizowane boxy prezentowe dostosowane do Twojego budżetu.

Dlaczego tak dobrze nam to wychodzi
i kto stoi za sukcesem naszych boxów

IMG_6830
Absolwentka Architektury Wnętrz oraz Zarządzania i Marketingu na Politechnice Warszawskiej. Perfekcjonistka, dla której nie ma przypadkowego połączenia kolorów i numerologiczna szóstka, dla której priorytetem jest troska i zaangażowanie we wszystko czego się podejmuje. To ona potrafi otworzyć w trakcie realizacji boxy po kilka razy, by sprawdzić czy wszystkie kokardki są oby na pewno równo zawiązane. Na etapie ofertowania nieposkromiona gaduła z dużym poczuciem humoru. Kocha ludzi, a jeszcze bardziej kocha to co robi. Z całą pewnością jednak najbardziej kocha czekoladę, którą ku swojej zgubie podjada podczas każdej z realizacji. To osoba, z którą po prostu lubi się pracować.
PAULINA
CO-Owner
IMG_6827
Jeśli sądzicie, że zarządzanie strategiczne nie idzie w parze z artystyczną duszą to nie poznaliście jeszcze Dominika. Ogromny esteta i nasz mistrz planowania. Ogień i woda w jednej postaci. Miłośnik minimalizmu, jazdy na motocyklu i wszechobecnego piękna. Kocha malować, fotografować i podróżować. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zawsze znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Jeśli Spotify rozdawałby nagrody za zaangażowanie to z całą pewnością znalazłby się na podium, bo każda minuta spędzona bez dobrej muzyki jest dla niego minutą straconą. W naszym zespole odpowiada za projektowanie, perfekcyjną logistykę oraz wybijaniem Paulinie z głowy kolejnej kokardy.
DOMINIK
CO-Owner

PRACUJEMY JUŻ DLA WIELU KRAJÓW EUROPY!

CO NAS WYRÓŻNIA?

WIELOZADANIOWOŚĆ

Jesteśmy również producentem opakowań.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Mamy bogatą ofertę produktów, które jesteśmy w stanie włożyć do środka.

KREATYWNOŚĆ

Posiadamy własną agencję, więc kreatywność to nasze drugie imię.

ROZSĄDEK

Mamy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości.

ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA SWOJEJ FIRMY!

REALIZUJEMY ZLECENIA WYŁĄCZNIE OD 50 BOXÓW W GÓRĘ