HOME
BOX

Created by
Gift Box Factory
Wyjątkowa propozycja
z produktami, które przydadzą się
w każdym domu!
SPRAWDŹ CO MOŻEMY
W NIM UMIEŚCIĆ!
- Palo Santo
- Kawa oraz Herbata
- Słodycze
- Miody i przetwory
- Kula do kąpieli
- Świeca w szkle
- Przyprawy
- Wino
- Personalizowana karta z życzeniami

ŚWIĘTA TO NASZA SPECJALNOŚĆ

W zasadzie od tego się wszystko zaczęło! 5 lat temu spakowaliśmy swoje pierwsze boxy na święta, a teraz realizacje możemy liczyć już w dziesiątkach tysięcy. Nasze zestawy na święta są absolutnie magiczne. Nie tylko wyglądają i cieszą oko, ale również pachną! Goździkami, anyżem i cynamonem. Staramy się dbać o każdy detal, który wprawi obdarowanego w absolutnie świąteczny klimat.

Nasza firma ma siedzibę w Polsce jednak zlecenia realizujemy na terenie całej Europy z naciskiem na: Niemcy, Austrię, Szwajcarię oraz Wielką Brytanię. Pracowaliśmy już m.in. dla firm takich jak: Amazon, Xiaomi, Fuji, Electrolux czy Mahle.

Z uwagi na koniec pandemii i oficjalne otwarcie eventów, w tym roku spodziewamy się wzmożonej ilości realizacji, dlatego sprzedaż rozpoczynamy już teraz. Polecamy nie czekać na ostatnią chwilę, bo nasz kalendarz zapełnia się bardzo szybko, a nasze moce przerobowe są ograniczone.

Jeśli więc planujesz już budżet na świąteczne prezenty to – mimo upału na dworzu – z przyjemnością wykonamy dla Ciebie najlepszą ofertę na personalizowane boxy prezentowe dostosowane do Twojego budżetu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Pamiętaj, że powyższe produkty to tylko jedna z wielu propozycji, którymi jesteśmy w stanie wzbogacić Twój zestaw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, by jak najbardziej dopasować ofertę do jego potrzeb. Po wstępnej rozmowie wysyłamy trzy propozycje zestawów z których Klient może wybrać ten, który podoba mu się najbardziej. Realizujemy zlecenia od 50 boxów w górę.

CO NAS WYRÓŻNIA?

WIELOZADANIOWOŚĆ

Jesteśmy również producentem opakowań.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Mamy bogatą ofertę produktów, które jesteśmy w stanie włożyć do środka.

KREATYWNOŚĆ

Posiadamy własną agencję, więc kreatywność to nasze drugie imię.

ROZSĄDEK

Mamy bardzo atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości.

PRACUJEMY JUŻ DLA WIELU KRAJÓW EUROPY!

ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA SWOJEJ FIRMY!

REALIZUJEMY ZLECENIA WYŁĄCZNIE OD 50 BOXÓW W GÓRĘ